Unikátní lehká obytná nástavba pro vozy typu PICK-UP.

Vlastnosti a výbava

Lehká hliníková konstrukce se zateplenými stěnami s možností demontáže výsuvné střechy a její výměna za zateplený HARDTOP, který je určen pro zimní provoz.

Lůžko o velikosti 2000 x 1720 mm s úložným prostorem.

Kuchyň s dřezem a dvouplotýnkovým vařičem Dometics, vybavená úložným prostorem (zásuvkový systém), nádrží na pitnou vodu o objemu 50 l, odpadní nádrží na 10l a 2Kg plynovou lahví. Kompresorový chladící box/lednice.

Nezávislé topení s 10l nádrží a rozvodem teplého vzduchu. 1 nebo 2 baterie12V, každá s kapacitou až 120 Ah.

Vnitřní sezení/lavice se sklopným stolkem a úložným prostorem, ve kterém je ukryto i chemické WC. Camper disponuje venkovní sprchou a skládacím sprchovým koutem.

Solární panely s regulátorem nabíjení baterií, LED osvětlení interiéru, přední LED světelná rampa – pracovní světlo a zadní LED světla, automatická nabíječka baterií a venkovní obrysová světla.

Výsuvné hliníkové schody a venkovní markýza typu „BATWINGS“.

POPDOWN

ROOF DOWN

Jízdní mód se střechou „dole“. Nízký profil a aerodynamické prvky zajišťují pohodlnou jízdu s malým odporem vzduchu. Kerouac díky svým kompaktním rozměrům neomezuje jízdu vozu na silnici, ani v terénu.

POPUP

ROOF UP

Kempovací mód. Střecha se vysune a Kerouac je během chvíle připraven k bydlení. Výška střechy je zvolena tak, aby se na rozměrném lůžku pohodlně posadil dospělý muž. V kuchyňce je pak výška stropu cca 2,1m. Výšku střechy je možné modifikovat na přání. Střechu je možné montovat na pevno, nebo na demontovatelný rám a na zimu vyměnit za HARTOP.

Hardtop

HARDTOP

Unikátní schopnost camperu Kerouac adaptovat se na zimní provoz. Během chvíle lze změnit POP-UP camper na camper se zatepleným HARDTOPem. To je možné díky demontovatelné POP-UP střeše.